E-poe tegemine

Kiireim ja soodsaim viis e-poe tegemiseks!

Elever valmis e-pood
E-poe avaleht

Me arvame, et me oleme oma otsustes ratsionaalsed ja teeme ka oma ostuotsused kaalutletult. Tegelikkuses on erinevad uuringud tõestanud, et oma ostuotsused tehakse emotsionaalselt, sisetunde põhjal. Seega on äärmiselt oluline, et e-poe külastaja, kes on sattunud e-poe avalehele, "tunneks" õigesti.

Elever valmis e-pood

Üha rohkem kodulehtede tegijaid pakub, muuhulgas teiste teenustega, ka SEO teenust (kodulehtede optimeerimist otsingumootorite jaoks). Tihtilugu on aga tegemist sisult väga lihtsakoelise tööga, mis oma olemuselt ei lähe süvitsi kodulehe maksimaalseks optimeerimiseks. Sageli piirdutakse vaid osaga, mille muutmisega tuleks iseseisvalt toime ka kodulehe valdaja.

Elever valmis e-pood
E-poe mõisted

Et paremini meie artiklite sisust aru saada, selgitame järgnevalt lahti mõned enimkasutatavad mõisted, mis otseselt või kaudselt e-poodide ja nende arendusega seonduvad.

Elever valmis e-pood

Tihtilugu küsivad kliendid, peale seda, kui olen neile pakkumuse koostanud, et miks kodulehe tegemine nii kallis on. Oma küsimusele lisatakse veel argument, et nad on saanud konkureerivalt ettevõttelt kordades soodsama pakkumuse.

Võta ühendust!

Võta julgelt ühendust ja leiame Sulle parima lahenduse!

52 77 919

Kontakt

Palun sisesta oma ees- ja perekonnanimi
Palun sisesta korrektne e-postiaadress
Palun kirjelda oma soove mõne sõnaga

Palun kliki kollasele Euro (€) sümbolile:

Palun kliki Euro (€) sümbolil!