E-poe tegemine

Kiireim ja soodsaim viis e-poe tegemiseks!

Tihtilugu küsivad kliendid, peale seda, kui olen neile pakkumuse koostanud, et miks kodulehe tegemine nii kallis on. Oma küsimusele lisatakse veel argument, et nad on saanud konkureerivalt ettevõttelt kordades soodsama pakkumuse.

Tõsi - ma ei kahtlegi, et neil õigus on. Kindlasti leidub meist palju soodsamaid kodulehe tegijaid. Isegi kordades soodsamaid. Aga millest siis ikkagi selline vahe? Toon siinkohal näite fotograafia valdkonnast, mis ehk seletab minu ideed veidi paremini lahti. 

Ütleme, et mul on tulemas minu elus mingi sündmus - pulm, juubel, perekondlik koosviibimine, napsuõhtu sõpradega vms... Minu jaoks on oluline, et see sündmus saaks minu ja teiste osalejate jaoks fotodena jäädvustatud. Nüüd on mul tarvis teha valik.

soodne-koduleht

Ma tean, et minu tuttav saaks ka pildistamisega hakkama. Tal on ju olemas isegi peegelfotokaamera, millega saab suhteliselt viisakaid pilte. Nii ei peaks ma kulutama fotode tegemiseks sentigi või siis saan ehk hakkama sümboolse summaga.

Samas olen ma kindel, et tellides fotograafi, kes igapäevaselt teenibki elatist sellega, et käib sarnaseid üritusi jäädvustamas, saan ma tulemuse, mis pakub pelgalt sündmuse jäädvustamisele lisaks veel ka esteetilist naudingut. Ning neid pilte vaatan ma ise uuesti suure mõnuga ja näitan ka külalistele uhkusega. Küll aga peaksin professionaalse fotograafi eest tasuma ilmselt kuni mitu tuhat eurot.

Kalli kodulehe maksumus

Et fotograafi palkamisel otsus teha, pean esmalt tegema enda jaoks selgeks, kui olulise sündmusega on tegu. Kui on tegemist pulma või suure juubeliga, kuhu on oodatud terve suguvõsa, siis ilmselt palkan ma ühe parimaist fotograafidest, keda saada ja olen nõus tema teenuse eest ka selle võrra rohkem maksma ("parema silmaga" maksab ikka rohkem). Ent kui tegemist  on sõpradega kokku saamisega, siis ilmselt ei vaevu ma isegi oma tuttavat kutsuma vaid teen ise oma telefoniga talutavad pildid.

Tulles nüüd tagasi kodulehe, e-poe või muu veebilahenduse hinna juurde, siis peaks ka klient endalt esmalt küsima, kui oluline tema jaoks loodav koduleht on ja millise mulje ta oma ettevõttest soovib jätta. Kas tegemist on soliidse ja väljapeetud ürituse või hoopis suhteliselt argise sõbraliku koosviibimisega? Vastavalt eesmärgile leiab klient endale nüüd kindlasti ka sobiva hinnaklassiga kodulehe tegija.

Elever valmis e-pood

Võta ühendust!

Võta julgelt ühendust ja lepime kokku kokkusaamise.
Kokkusaamise mõte ei ole vaid e-poe võimaluste tutvustamine, vaid ka Sinu vajaduste kaardistamine
ning koos otsustamine, milline lahendus oleks just Sulle parim.

52 77 919

Kontakt

Palun sisesta oma ees- ja perekonnanimi
Palun sisesta korrektne e-postiaadress
Palun kirjelda oma soove mõne sõnaga

Palun kliki kollasele Euro (€) sümbolile:

Palun kliki Euro (€) sümbolil!